Ralec RTT038871FTP
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 8.87kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Ralec RTT038871FTP herunter.
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-01-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Ralec RTT038871FTP, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 8870ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
8870¦¸ ¡À1% 1/10W 0603