Panduit SE75P-CR0
Braided Cable Sleeve, 3/4 in Inside Dia., 1-1/4 in Max Bundle Dia., 100 ft, Black
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panduit SE75P-CR0 herunter.
Electro Sonic
Datasheet1 SeiteVor 14 Jahren
Sager Electronics
Farnell
element14 APAC
Newark
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-44.09%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Verwandte Teile
PanduitHLT2I-X0
Panduit HLT2I-X0 Cable Tie, 8"L, Nylon,Black, 10Piece, Tak-Ty Series
PanduitSE50P-CR0
Braided Cable Sleeve, 1/2 in Inside Dia., 3/4 in Max Bundle Dia., 100 ft, Black
PanduitCLT38F-C20
Sleeving, Split Corrugated Loom, PE (Polyethylene), Black, 10.5 mm, 30.5 m, 100 ft
TE Connectivity500031-1
Plastic Cable Wrap, Cable Clamps, Cable Ties and Accessories, Tapes and Sealants
TE Connectivity / RaychemHFT5000-30/15-0-SP
Cable Accessories Heat Shrinkable Tubing Polyolefin Black Spool
TE Connectivity500030-1
Beschreibungen
Beschreibungen von Panduit SE75P-CR0, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Panduit SE75P-CR0 Braided Cable Hose Black Elastic Wear Protection Flexible
BRAIDED EXPANDABLE SLEEVING, PET, 19.1MM; Sleeving / Tubing Type: Braided; Sleeving Material: PET (Polyethylene Terephthalate); Sleeving Colour: Black; Internal Diameter: 19.1mm; Length - Metric: 30.5m; Length - Imperial: 100f
Panduit SE75P-CR0 Braided Expandable Sleeving, 0.75" diameter (19.1mm), provides continuous abrasion resistance for wires, cables and tubing. The highly flexible open weave will not trap heat or humidity, black, Polyethylene Terephthalate, 100 ft. per reel. Exp. Sleeving, 0.75" (19.1mm),Black