Panduit SE12P-TR0
Braided Cable Sleeve, 0.12 in Inside Dia., 1/4 in Max Bundle Dia., 200 ft, Black
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panduit SE12P-TR0 herunter.
Sager Electronics
Datasheet1 SeiteVor 14 Jahren
Datasheet1 SeiteVor 0 Jahren
Newark
element14
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-2.01%
Lieferkette
Introduction Date2016-01-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Verwandte Teile
PanduitHLT2I-X0
Panduit HLT2I-X0 Cable Tie, 8"L, Nylon,Black, 10Piece, Tak-Ty Series
PanduitCLT38F-C20
Sleeving, Split Corrugated Loom, PE (Polyethylene), Black, 10.5 mm, 30.5 m, 100 ft
Network Cable Wiring Accessories GROMMET EDGING 100' BLACK PE W/ADHESIVE
TE Connectivity500031-1
Plastic Cable Wrap, Cable Clamps, Cable Ties and Accessories, Tapes and Sealants
TE Connectivity / RaychemHFT5000-30/15-0-SP
Cable Accessories Heat Shrinkable Tubing Polyolefin Black Spool
TE Connectivity500030-1
Beschreibungen
Beschreibungen von Panduit SE12P-TR0, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Cable Accessories Braided Expandable Sleeving Polyethylene Terephthalate Black
Panduit SE12P-TR0 Braided Cable Hose Black Elastic Flexible Lightweight
Panduit SE12P-TR0 Braided Expandable Sleeving, 0.13" diameter (3.2mm), provides continuous abrasion resistance for wires, cables and tubing. The highly flexible open weave will not trap heat or humidity, black, Polyethylene Terephthalate, 200 ft. per reel. Exp. Sleeving, 0.13" (31.8mm),Black