Panduit S100X150VA1Y
ThermTrans, Self-Lam Label, Vinyl, 1.00in W x 1.50in H, .50in POA, Clear/White, 1in core
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panduit S100X150VA1Y herunter.
Master Electronics
Datasheet3 SeitenVor 12 Jahren
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
element14 APAC
Newark
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-32.14%
Lieferkette
Introduction Date2022-08-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Verwandte Teile
ThermTrans, Self-Lam Label, Vinyl, 1.00in W x 4.00in H, 1.00in POA, Clear/White, 1in core
TE Connectivity / RaychemSBP100143WE5
LABEL SELF LAMINATNG 1X1.44" WHT / White Self Laminating Label 1.00" x 1.44" (25.4mm x 36.6mm)
TE Connectivity / RaychemSBP100375WE2.5
TE Connectivity CN9926-000 Wire Labels Trans Vinyl Durable Reliable Identifiable
Cable Marker Self-Laminating 25.4 x 165.1mm Vinyl Film White Roll
PanduitTTSL-2
Wire Marker Products THERMAL TRANSFER SELFLAM
HellermannTyton512REF
Rite-On Self-Laminating Label Refill, .75 inch x .5 inch x 1.875 inch, VL, White, 150/roll
Beschreibungen
Beschreibungen von Panduit S100X150VA1Y, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
LABEL, SELF-LAM, 25.4X38.1MM, PK2500; Marker Type: Self Laminating; Legend: -; Marker Dimensions: 25.4mm x 38.1mm; Marker Material: Vinyl; Legend Colour: -; Marker Colour: White; Product Range: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019); Ac
The thermal transfer self-laminating adhesive label is made of vinyl and is supplied on a roll with 4 labels per row. The label has a white colored print-on area 0.5 (12.7 mm) high for Category 5e UTP Category 6 UTP Category 6e UTP Category 5e FTP and