Panduit LWC19-A-C20
Cable Clamps and Clips Latching Wire Clip Adhesive Nylon 6.6 Black 4.8mm
Datenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panduit LWC19-A-C20 herunter.
Sager Electronics
Datasheet1 SeiteVor 12 Jahren
Datasheet1 SeiteVor 14 Jahren
Newark
Electro Sonic
X-ON
_legacy Avnet
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+158%
Lieferkette
Country of OriginUS
Verwandte Teile
PanduitTM3S8-M0
Panduit TM3S8-M0 Cable Tie Mount, Screw-On, #8 Screw, 0.86"x0.61", Nylon 6/6, Black, 1000/Pack
PanduitTM3S10-C0
Panduit TM3S10-C0 Cable Tie Mount, Screw-On, #10 Screw, 0.86"x0.61", Nylon 6/6, Black, 100/Pack
PanduitSGTM2S8-C0
cable tie mount, black with a #8 (M4) screw. It is 0.66 inch (16.7 mm) long
Beschreibungen
Beschreibungen von Panduit LWC19-A-C20, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.19 in Bundle Dia., Black, 0.85 in L, 100 PK
Ltchingwireclip, adh,.19"bdle, bl, pk100 Rohs Compliant: Yes |Panduit LWC19-A-C20
Adhesive backed latching wire clip .19 (4.8mm) bundle black.
Panduit Sales Corp LtchingwireclipAdh19inBdleBlPk100
Latching Wire Clip. Adhesive. 0.19 Inch (4.8 mm) Bundle Diameter. Black. Routes and secures cords and cables. Convenient releasable latch. Available in six sizes with releasable latch. Rubber-based adhesive provides a strong and reliable bond.