Panduit HSTTA75-48-5
Cable Accessories Thin Wall Heat Shrinkable Tubing Polyolefin Black
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panduit HSTTA75-48-5 herunter.
Electro Sonic
Datasheet1 SeiteVor 14 Jahren
Datasheet1 SeiteVor 18 Jahren
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
3-Monats-Trend:
+2.26%
Lieferkette
Country of OriginKorea Republic of
Verwandte Teile
Heat Shrink Tubing, AMS-DTL-23053/5, 2:1, 0.75 , 19.1 mm, Black, 3.9 ft, 1.2 m
Heat Shrink Tubing, Flexible 0.750" (19.05mm) 3 to 1 Black 4.00' (1.22m)
Alpha WireF2213/4 BK105
Fit Shrink Tubing Black 5X4 Feet Irradiated Polyolefin 3/4" Diameter 2 to 1 Shrink Ratio
Adhesive Lined Heat Shrink Tube, Thin Wall, 2.5:1 I.D. Shrink Ratio, Black, 48 in, 5 PK
TUBING, HEAT SHRINK, ADHESIVE LINED, FLAME RETARDANT, BLK POLYOLEFIN, 48" L
TE Connectivity / RaychemSST-48-07/226
Heat Shrink Tubing ST Irradiated Modified Polyolefin Black Thick Piece
Beschreibungen
Beschreibungen von Panduit HSTTA75-48-5, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Panduit HSTTA75-48-5 Heat Shrink, Thin Wall, Adhesive Lined, .75"Dia x 4'L, Blk, 5Pcs
Heat Shrink Tubing ST Cross Linked Polyolefin Black Dual
Heat Shrink Tubing & Sleeves H/S Thin Adhesive .75
Thin wall adhesive lined heat shrink 4 pieces .75 (19.0mm) diameter adhesive lined black cross-linked polyolefin 5 pc. package quantity.
ADHESIVE-LINED HEAT SHRINK TUBE, 3:1, PO; Shrink Ratio:3:1; I.D. Supplied - Imperial:0.75"; I.D. Supplied - Metric:19mm; Shrink Tubing / Boot Colour:Black; Length - Imperial:48"; Length - Metric:1.2mm RoHS Compliant: Yes