Panduit HCME06A12-M130
Edge clip .24 - .47 (5.9mm - 12.5mm) bundle range acetal heat stabilized black bulk package.
Datenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panduit HCME06A12-M130 herunter.
JRH Electronics
Datasheet1 SeiteVor 20 Jahren
Sager Electronics
Electro Sonic
Lieferkette
Country of OriginGermany
Beschreibungen
Beschreibungen von Panduit HCME06A12-M130, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Edge clip, max. bundle Ø 9 mm, PA, black, (L x W x H) 18.3 x 14 x 18 mm, HCME06A12-M130
Harness Clip Edge Mount, .24" - .47" (5. Rohs Compliant: Yes |Panduit HCME06A12-M130
Cable Mounting & Accessories Harness Clip Edge Mount 24 47
Cable Management, Harness Clip Acetal Black Clip On 9mm
CABLE CLAMP, ACETAL, 12MM, BLACK; Cable Clamp / Clip Type: Edge Mount Wire Clip; Internal Diameter: 12mm; Cable Clamp / Clip Material: Acetal; Cable Clamp / Clip Colour: Black; External Length: 18.7mm; External Width: 18.7mm; Height: 15mm; Product Range: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)