Panduit G1.5X3LG6-A
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC 1.5X3X6'ADHLGRY
Datenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panduit G1.5X3LG6-A herunter.
Master Electronics
Datasheet1 SeiteVor 14 Jahren
Electro Sonic
Sager Electronics
X-ON
RS (Formerly Allied Electronics)
Lieferkette
Country of OriginUS
Verwandte Teile
PanduitFS1.5X3LG6
Wire Ducting & Raceways Solid RacewayPVC 1.5X3X6'LGRY per ft
Solid Wall Raceway Used In Non-Plenum Applications Rohs Compliant: Yes |Panduit FS1.5X3LG6NM
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC 1.5X3X6'Adh.LGray
ABB ControlTY15X2NPG6
WIRING DUCT, FLAME RETARDANT, NARROW SLOT, GRY PVC,6FT. L,1.75" W,2.014" H
ABB ControlTY15CPG6
Gray Narrow Slot Duct (sold in 6 foot lengths) price per 6 ft
HellermannTyton181-23007
Wire Ducting & Raceways SL2X3 GRY PVC DUCT BULK
Beschreibungen
Beschreibungen von Panduit G1.5X3LG6-A, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Panduit Wide Slot Duct; 1.75" Width; 3.12" Height; Light Gray; 6 ft. Length; w/out Cover
Panduct type G wide slot wiring duct 1.5 W x 3 H 6 length PVC adhesive light gray.
Wiring Ducts Slotted Rectangular with Cover Adhesive Polyvinyl Chloride Light Gray
Duct Wiring; PVC; Wide Slot; Flush; Adhesive; 1.5 in. x 3 in. x 6 ft.; Lt Gray
TYPE F SLOTTED DUCT, 1.5" X 3" X 6, ADHESIVE, NO COVER, PANDUCT PANELMAX SERIES