Panduit G1.5X1LG6-A
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC 1.5X1X6'ADHLGRY
Datenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panduit G1.5X1LG6-A herunter.
Master Electronics
Datasheet1 SeiteVor 14 Jahren
Sager Electronics
X-ON
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+60.00%
Lieferkette
Country of OriginUS
Verwandte Teile
PanduitF1.5X1LG6
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC 1.5X1X6'LGray
Solid Wall Raceway Used In Non-Plenum Applications Rohs Compliant: Yes |Panduit FS1.5X1LG6NM
PanduitG2X1LG6
Wire Ducting & Raceways TYPE G 2 X 1.0 Sold per the foot
HellermannTyton184-21001
HellermannTyton 184-21001 Wiring Duct, Slotted Wall, 2"x1", Adhesive, PVC, Gray, 30ft/Box
HellermannTyton181-15105
Wire Ducting & Raceways SL1.5X1 GRY PVC DUCT BULK
Wire Ducting & Raceways Solid Wall Wiring Duct, 2 x 1, Non-Adhesive, PVC, Gray, 120ft/Carton
Beschreibungen
Beschreibungen von Panduit G1.5X1LG6-A, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Panduct type G wide slot wiring duct 1.5 W x 1 H 6 length PVC adhesive light gray.
TYPE F SLOTTED DUCT, 1.5" X 1" X 6, ADHESIVE, NO COVER, PANDUCT PANELMAX SERIES