Panduit F2.5X3WH6
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC 2.5x3x6' Sold per ft
Datenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panduit F2.5X3WH6 herunter.
JRH Electronics
Datasheet1 SeiteVor 14 Jahren
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+19.17%
Lieferkette
Country of OriginUS
Verwandte Teile
PanduitG2.5X3WH6
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC 2.5X3X6'WHT per ft
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC 2.5X3X6'ADHWHT
PanduitF2X3WH6
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC 2X3X6'WHT per ft
HellermannTyton181-23003
Wire Ducting & Raceways SL2X3 PVC BLK DUCT BULK
HellermannTyton181-33006
Solid Wall Wiring Duct, 3" x 3", Non-Adhesive, PVC, White, 120Ft/Carton
Wire Ducting & Raceways SD2X3 WHTT PVC DUCT BULK
Beschreibungen
Beschreibungen von Panduit F2.5X3WH6, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Wiring Ducts Slotted Rectangular without Cover Screw Polyvinyl Chloride White
Panduct type F narrow slot wiring duct 2.5 W x 3 H 6 length PVC white.
Base Wiring Duct, Type F, Narrow, White, 2.5" x 3" x 1' (6-Pack)
Narrow Slotted Duct, Pvc, 2.5 X 3 X 6 |Panduit F2.5X3WH6
Duct Wiring; PVC; Narrow Slot; Flush; 2.5 x 3 in.; White