Panduit CCS31-S8-M0
Fixed diameter cable clamp 8 screw (M4) .31 (7.9mm) bundle black bulk package.
Datenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panduit CCS31-S8-M0 herunter.
JRH Electronics
Datasheet1 SeiteVor 9 Jahren
Sager Electronics
Electro Sonic
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+103%
Lieferkette
Country of OriginUS
Verwandte Teile
PanduitCCS19-S8-M
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.19 in Bundle Dia., Natural, 0.43 in L, 1000 PK
Fixed diameter cable clamp 10 screw (M5) .25 (6.4mm) bundle white bulk package.
Fastener, Screw Mount Cable Clamp, 4.8 mm, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Black, 10.9 mm, 9.4 mm
Beschreibungen
Beschreibungen von Panduit CCS31-S8-M0, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Cable Strap; Weather-resistant; No. 8 Mount; 0.37 in. Wide; OD: 0.31 in.
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.31 in Bundle Dia., Black, 0.695 in L, 1000 PK
Fixed Diameter Clamp. 0.31 Inch (7.9 mm) Bundle Diameter. No. 8 (M4) Screw. Black. Durable nylon cable clamp. Fully rounded inside edges minimize abrasion to wire bundles. Secure using secondary mechanical fastener (not included).