Panduit CCS25-S10-M0
Cable Strap; Weather-resistant; No. 10 Mount; 0.37 in. Wide; OD: 0.25 in.
Datenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panduit CCS25-S10-M0 herunter.
JRH Electronics
Datasheet1 SeiteVor 9 Jahren
Electro Sonic
Sager Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-3.73%
Lieferkette
Country of OriginUS
Verwandte Teile
Fixed diameter cable clamp 8 screw (M4) .12 (3.2mm) bundle black bulk package.
PanduitCCS19-S8-C
Fixed diameter cable clamp 8 screw (M4) .19 (4.8mm) bundle white standard package.
PanduitCCS50-S8-C
Cable clamp, max. bundle Ø 12.7 mm, steel, natural, (L x W x H) 15.2 x 9.4 x 15.3 mm
TE Connectivity1-604771-0
Cable Tie,4", Black, 100Pk Rohs Compliant: Yes |Amp Te Connectivity 1-604771-0
TE Connectivity2-604771-0
Cable Tie, Black, 4" (1000) Rohs Compliant: Yes |Amp Te Connectivity 2-604771-0
Plastic Cable Wrap, Cable Clamps, Cable Ties and Accessories, Tapes and Sealants
Beschreibungen
Beschreibungen von Panduit CCS25-S10-M0, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Wire Marker Products CABLE CLAMPS
Fixed Diameter Clamp. 0.25 Inch (6.4 mm) Bundle Diameter. No. 10 (M5) Screw. Black. Durable nylon cable clamp. Fully rounded inside edges minimize abrasion to wire bundles. Secure using secondary mechanical fastener (not included).