Panasonic ETQP6F0R6BFA
FIXED IND 580NH 19A 1.44 MOHM / Power Choke Wirewound 0.58uH/0.54uH 20% 100KHz Metal Dust 19A 0.00144Ohm DCR T/R
EOL
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panasonic ETQP6F0R6BFA herunter.
Master Electronics
Datasheet6 SeitenVor 13 Jahren
Future Electronics
element14 APAC
element14
Panasonic SCT
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2001-07-30
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2018-10-31
LTD Date2019-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
Verwandte Teile
Wurth Elektronik744355256
WE-HCI SMD Flat Wire High Current Inductor | FIXED IND 560NH 20A 1.61 MOHM
ROHS3Compliant Wirewound Active WRAPAROUND Wirewound Inductor -40C~150C 80MHz 4.2mOhm Max 560nH
Inductor Power Molded Wirewound 0.56uH 20% 17A 0.005Ohm DCR T/R
Wurth Elektronik744373680056
WE-LHMI SMD Power Inductor | FIXED IND 560NH 19A 1.8 MOHM SMD
General Purpose Inductor, 0.6uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 7636
Inductor Power Shielded Wirewound 0.56uH 20% 100KHz 15Q-Factor Carbonyl Powder 25A 0.0018Ohm DCR 4040 Automotive T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Panasonic ETQP6F0R6BFA, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 0.58uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 4949
PCC-D126F SERIES WIRE-WOUND SMD INDUCTOR W/ METAL CORE,0.58 UH +/-20% 19A IDC
POWER INDUCTOR, 580NH, SHIELDED, 19A; Inductance: 580nH; RMS Current (Irms): 19A; Inductor Construction: Wirewound; Saturation Current (Isat): -; Product Range: -; Power Inductor Case: 12.5mm x 12.5mm x 6mm; DC Resistance Max: