Panasonic ETQP3W3R3WFN
Power Choke Shielded Wirewound 3.3uH/2.69uH 20% 100KHz Metal 7.4A 0.0288Ohm DCR T/R
EOL
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panasonic ETQP3W3R3WFN herunter.
Master Electronics
Datasheet2 SeitenVor 10 Jahren
Future Electronics
Farnell
Electro Sonic
Panasonic SCT
Lieferkette
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
Verwandte Teile
Fixed Inductor Nonstandard 3.3µH ±20% 8A 20.9mΩ 26MHz 15@100kHz
Ind Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 6A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 5.6A 0.028Ohm DCR 2726 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Iron 7A 24mOhm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 6.8A 29.7mOhm DCR Blister T/R
100KHz 11.4A 5.7A 3.3¦ÌH 10.3m¦¸ ¡À20% SMD,12.5X12.1MM , 12.5mm*12.5mm*5.5mm
Beschreibungen
Beschreibungen von Panasonic ETQP3W3R3WFN, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Ind Power Choke Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 4.8A T/R
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Metal Composite-Core, SMD, 2826
ETQP3W SERIES WIRE-WOUND SMD INDUCTOR W/ METAL CORE,3.3 UH +/-20% 4.8A IDC
ETQ Series 3.3 uH 7.4 A 28.8 mO Shielded Power Choke Coil Inductor
FIXED IND 3.3UH 7.4A 28.8 MOHM
PWR CHOKE COIL, MC SERIES / 7.3 X 6.6 X H3.0MM POWER CHOKE COIL,3.3UH,+/- 20%
Panasonic ETQP3W3R3WFN - Power Inductors for Consumer
IND PWR CHOKE COIL M063W 3.3UH 20% SMD