Panasonic ERJ8ENF19R6V
Res Thick Film 1206 19.6 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panasonic ERJ8ENF19R6V herunter.
Master Electronics
Burklin Elektronik
Verwandte Teile
Yageo GroupRC1206FR-0719R6L
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 19.6Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 1206 19.6 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 19.6ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
PanasonicERJ8ENF20R0V
Resistor Thick Film 1206 20 Ohm 1% 1/4W 100ppm/C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-8ENF20R5V
Res Thick Film 1206 20.5 Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRC1206FR-0718RL
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 18Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Beschreibungen
Beschreibungen von Panasonic ERJ8ENF19R6V, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Res Thick Film 1206 19.6 Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Avnet Japan
Thick Film Chip Res, 1206,1% Precision 1; Thick Film Chip Res, 1206,1% Precision 19.6ohm, 7 inch reel
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 19.6ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 19.6Ohm ±100ppm/C
Panasonic ERJ8ENF19R6V - General Purpose Chip Resistors
RESISTOR, 19R6, 0.25W, 1%, 1206, REEL; Product Range:PANASONIC - ERJ Series; Resistance:19.6ohm; Power Rating:250mW; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Case Style:1206 [3216 Metric]; Resistor Element Material:Thick Film; Temperature Coefficient:± 100ppm/°C; Voltage Rating:200V; Packaging:Reel; Resistor Mounting:SMD; Resistor Terminals:Wraparound