Panasonic ERJ6GEYJ4R3V
Res Thick Film 0805 4.3 Ohm 5% 0.125W(1/8W) -100ppm/C to 600ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panasonic ERJ6GEYJ4R3V herunter.
Newark
Datasheet0 SeitenVor 0 Jahren
Datasheet6 SeitenVor 7 Jahren
Datasheet0 SeitenVor 0 Jahren
Master Electronics
TME
Burklin Elektronik
Farnell
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Verwandte Teile
Yageo GroupRC0805JR-074R3L
Res Thick Film 0805 4.3 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0805 4.3 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0805 4.3 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0805 3.9 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0805 4.7 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0805 3.9 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Panasonic ERJ6GEYJ4R3V, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
125mW Thick Film Resistors ±5% -100ppm/℃~+600ppm/℃ 4.3Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Resistor, thick film, SMD 0805 (2012), 4.3 Ω, 0.125 W, ±5 %, ERJ6GEYJ4R3V
ERJ FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±5% -100/ +600ppm/C 4.3Ohm 0.125W 1/8W
Thick Film Chip Res, 0805, 1/10W 5% 4.3ohm, 7 inc
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 4.3ohm, 150V, 5% +/-Tol, -100,600ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 4.3 Ohm, 125 Mw, - 5%, 150 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-6GEYJ4R3V
Panasonic ERJ6GEYJ4R3V - General Purpose Chip Resistors
RESISTOR THICK FILM, 4.3OHM, 5%, 0805; Product Range:PANASONIC - ERJ Series; Resistance:4.3ohm; Power Rating:125mW; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case Style:0805 [2012 Metric]; Resistor Element Material:Thick Film; Temperature Coefficient:-100ppm/°C to +600ppm/°C; Voltage Rating:150V; Packaging:Cut Tape; MSL:-; SVHC:Diboron trioxide (19-Dec-2012); SVHC (Secondary):Lead monoxide (lead oxide) (19-Dec-2012)