Panasonic ERJ-P14F2262U
Res Thick Film 1210 22.6K Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panasonic ERJ-P14F2262U herunter.
IHS
Datasheet9 SeitenVor 5 Jahren
Panasonic
Farnell
Master Electronics
Electro Sonic
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-12.38%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Verwandte Teile
PanasonicERJ-14NF2262U
Res Thick Film 1210 22.6K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-14NF2402U
Res Thick Film 1210 24K Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 1210 22K Ohm 1% 1/2W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 22100ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
Res Thick Film 1210 21.5K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 1210 22K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Panasonic ERJ-P14F2262U, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 22600ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Anti-Surge High Power Thick Film Chip Resistor, 22600 ½, 1 %, 0.5 W
Panasonic SCT
1210 (3225Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 0.5W 1/2W 22.6kOhm ±100ppm/C
RES SMD 22.6K OHM 1% 1/2W 1210
Thick Film Resistors - SMD 1210 22.6Kohms 0.5W 1% AEC-Q200
Anti-Surge Chip Resistor, 1210 22.6Kohm, 7in reel
Panasonic ERJP14F2262U - Small & High Power Chip Resistors
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 22.6 Kohm, 500 Mw, - 1%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJP14F2262U
RES, 22K6, 1%, 0.5W, 1210, THICK FILM; Resistor Case Style: 1210 [3225 Metric]; Resistance: 22.6kohm; Product Range: ERJP14 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 500mW; Resistance T
SMD Resistor Dimensions L x W x H: 3.2 x 2.5 x 0.6 mm Resistance technical notation: 22K6 Temperature range: -55 ... +155 °C Housing type: 1210 No. per roll (PU): 5000 Pitch (space between holes on tape): 4 mm Resistor type: Anti-Surge Roll diameter: 180 mm (7") Width, band: 8 mm Power Rating: 500 mW Rated voltage: 200 V Resistance: 22.6 kOhm