Panasonic ERJ-6GEYJ621V
Res Thick Film 0805 620 Ohm 5% 1/8W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panasonic ERJ-6GEYJ621V herunter.
Panasonic
Datasheet0 SeitenVor 0 Jahren
JRH Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+7.21%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
SnapEDA
Lieferkette
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1993-02-01
Verwandte Teile
Res Thick Film 0805 620 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
125mW Thick Film Resistors 200V ±5% ±200ppm/℃ 680Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0805 560 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0805 680 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0805 560 Ohm 5% 1/8W ±200ppm/°C SMD Paper T/R
Res Thick Film 0805 680 Ohm 5% 1/8W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Panasonic ERJ-6GEYJ621V, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Avnet Japan
125mW Thick Film Resistors ±5% ±200ppm/℃ 620Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
EDJ Series 0805 620 Ohm 0.125 W ±5 % ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Resistor;Thick Film;Res 620 Ohms;Pwr-Rtg 0.125 W;Tol 5%;SMT;0805;Cut Tape
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 620ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 (2012Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm 0.125W 1/8W 620Ohm ±200ppm/C
Thick Film Resistors - SMD 0805 620ohms 5% AEC-Q200
Panasonic ERJ6GEYJ621V - General Purpose Chip Resistors
SMD Resistor Dimensions L x W x H: 2 x 1.25 x 0.6 mm Temperature range: -55 ... 155 °C Housing type: 0805 Resistor type: Thick Film Power Rating: 125 mW Rated voltage: 150 V Resistance: 620 Ohm
Resistance:620ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:125mW; Resistor Case / Package:0805 [2012 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:General Purpose; Product Range:ERJ-6GE Series; Voltage Rating:150V RoHS Compliant: Yes