Panasonic ERJ-6GEYJ2R4V
Res Thick Film 0805 2.4 Ohm 5% 1/8W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panasonic ERJ-6GEYJ2R4V herunter.
Panasonic
Datasheet0 SeitenVor 0 Jahren
Farnell
Newark
Master Electronics
TME
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-100%
Lieferkette
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1993-02-01
Verwandte Teile
Res Thick Film 0805 2.4 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 2.4ohm, 150V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRC0805JR-072R4L
125mW Thick Film Resistors 150V ±5% ±200ppm/℃ 2.4Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0805 2.2 Ohm 5% 1/8W ±200ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Res Thick Film 0805 2.2 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 2.2ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Beschreibungen
Beschreibungen von Panasonic ERJ-6GEYJ2R4V, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Avnet Japan
Thick Film Chip Res, 0805, 1/10W 5% 2.4ohm, 7 inc
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 2.4ohm, 150V, 5% +/-Tol, -100,600ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Thick Film Chip Resistor, 2.4 ½, 5 %, 0.125 W
Panasonic SCT
0805 (2012Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm 0.125W 1/8W 2.4Ohm -100/ +600ppm/C
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 2.4 Ohm, 125 Mw, - 5%, 150 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ6GEYJ2R4V
Panasonic ERJ6GEYJ2R4V - General Purpose Chip Resistors
RES, 2R4, 5%, 0.125W, 0805, THICK FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 2.4ohm; Product Range: ERJ6GE Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 125mW; Resistance To