Panasonic ERJ-3GEYJ755V
Res Thick Film 0603 7.5M Ohm 5% 0.1W(1/10W) -400ppm/C to 150ppm/C Molded SMD Punched T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panasonic ERJ-3GEYJ755V herunter.
Panasonic
Datasheet0 SeitenVor 0 Jahren
JRH Electronics
Farnell
Newark
DigiKey
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-1.14%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Ultra Librarian
SymbolFußabdruck
Herunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Verwandte Teile
Yageo GroupRC0603JR-077M5L
Res Thick Film 0603 7.5M Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Epoxy Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 7500000ohm, 75V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Yageo GroupRC0603JR-076M8L
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±5% 6.8MΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0603JR-078M2L
Res Thick Film 0603 8.2M Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0603 6.8M Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 8.2MΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Beschreibungen
Beschreibungen von Panasonic ERJ-3GEYJ755V, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
ERJ FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±5% -400/ +150ppm/C 7.5MOhm 0.1W 1/10W
Thick Film Chip Res, 0603, 1/16W 5% 7.5Mohm, 7 inch reel
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 7500000ohm, 75V, 5% +/-Tol, -400,150ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Thick Film Chip Resistor, 7500000 ½, 5 %, 0.1 W
Panasonic SCT
RES, THICK FILM, 7M5, 5%, 0.1W, 0603
Panasonic ERJ3GEYJ755V - General Purpose Chip Resistors
RES, 7M5, 5%, 0.1W, 0603, THICK FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 7.5Mohm; Product Range: -; Voltage Rating: 75V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 100mW; Resistance Tolerance: ± 5%;