Panasonic ERJ-1TNF1242U
Res Thick Film 2512 12.4K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
NRND
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panasonic ERJ-1TNF1242U herunter.
IHS
Datasheet8 SeitenVor 5 Jahren
Panasonic
Master Electronics
Burklin Elektronik
DigiKey
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Lieferkette
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2004-02-02
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
Verwandte Teile
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 12400ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Res Thick Film 2512 11.5K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 2512 13.3K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 13000ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Yageo GroupRC2512FK-0712KL
Res Thick Film 2512 12K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC2512FK-0711K3L
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2512 11.3kOhm 1% Emboss T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Panasonic ERJ-1TNF1242U, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
ERJ FIXED RESISTOR 2512 (6432Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 12.4kOhm 1W
Resistor, thick film, SMD 2512 (6330), 12.4 kΩ, 1 W, ±1 %, ERJ1TNF1242U
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 12400ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Precision Thick Film Chip Resistor, 12400 ½, 1 %, 1 W
Panasonic SCT
Thick Film Resistors - SMD 2512 12.4Kohms 1% AEC-Q200