Panasonic ERJ-12ZYJ1R3U
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 1.3 Ω, 0.75 W, ±5 %, ERJ12ZYJ1R3U
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panasonic ERJ-12ZYJ1R3U herunter.
Panasonic
Datasheet0 SeitenVor 0 Jahren
Master Electronics
Burklin Elektronik
DigiKey
Electro Sonic
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-0.06%
Verwandte Teile
Res Thick Film 2010 1.3 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
MCR FIXED RESISTOR 2010 (5025Metric) Chip Resistor ±5% 150/ +850ppm/C 1.3Ohm 0.5W 1/2W
Yageo GroupRC2010JK-071R2L
Res Thick Film 2010 1.2 Ohm 5% 3/4W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed T/R
TE Connectivity / AMP1879499-3
Fixed Resistor, Thick Film, 1W, 1.2ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Res Thick Film 2010 1.2 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 1.2ohm, 200V, 5% +/-Tol, 850ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Beschreibungen
Beschreibungen von Panasonic ERJ-12ZYJ1R3U, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Res Thick Film 2010 1.3 Ohm 5% 0.75W(3/4W) -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 1.3ohm, 200V, 5% +/-Tol, -100,600ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Panasonic ERJ12ZYJ1R3U - General Purpose Chip Resistors
Thick Film Resistors - SMD 2010 1.3ohms 5% AEC-Q200