Panasonic ERJ-12ZYJ125U
Res Thick Film 2010 1.2M Ohm 5% 0.75W(3/4W) -400ppm/C to 150ppm/C Molded SMD Embossed T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panasonic ERJ-12ZYJ125U herunter.
Panasonic
Datasheet0 SeitenVor 0 Jahren
JRH Electronics
Burklin Elektronik
_legacy Avnet
DigiKey
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Introduction Date1998-09-24
Verwandte Teile
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 1200000ohm, 400V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 1200000ohm, 400V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Beschreibungen
Beschreibungen von Panasonic ERJ-12ZYJ125U, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 1.2 MΩ, 0.75 W, ±5 %, ERJ12ZYJ125U
Thick Film Chip Resistor, 2010, 1/2W 5% 1.2Mohm, 7 inch reel
Thick Film Chip Resistor, 1200000 ½, 5 %, 0.75 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 1200000ohm, 200V, 5% +/-Tol, -400,150ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Thick Film Resistors - SMD 2010 1.2Mohms 5% Tol AEC-Q200