Panasonic ERA6AEB4320V
Res Thin Film 0805 432 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panasonic ERA6AEB4320V herunter.
Future Electronics
Datasheet3 SeitenVor 10 Jahren
Newark
Farnell
Master Electronics
3-Monats-Trend:
Restocked
Lieferkette
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-10-22
Verwandte Teile
Yageo GroupRT0805BRD07432RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 432ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERA6AEB471V
Res Thin Film 0805 470 Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA6AEB391V
Res Thin Film 0805 390 Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA6AEB4020V
Res Thin Film 0805 402 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0805BRD07470RL
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 470Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
125mW Thin Film Resistor 150V ±25ppm/℃ ±0.1% 475Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 453Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA6AEB471V
PanasonicERA6AEB391V
PanasonicERA-6AEB3920V
Res Thin Film 0805 392 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Panasonic ERA6AEB4320V, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 432ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Thin Film Resistor, chip,0805,1/8W, 0.1% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA-6AEB4320V
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 432½, 0.1%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
Panasonic ERA6AEB4320V - High Precision Chip Resistors
RESISTOR, 0805, 432R, 0.1%, 0.125W; Resistance:432ohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:125mW; Voltage Rating:100V; Series:ERA; Temperature Coefficient:± 25ppm/°C; Resistor Element Type:Thin Film; Resistor Case Style:0805; No. of Pins:2; SVHC:No SVHC (18-Jun-2010); External Length / Height:0.5mm; External Depth:1.25mm; External Width:2mm; Operating Temperature Range:-55°C to +155°C