Panasonic ERA3AEB1211V
Res Thin Film 0603 1.21K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panasonic ERA3AEB1211V herunter.
Future Electronics
Datasheet3 SeitenVor 10 Jahren
Newark
Master Electronics
Farnell
TME
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Verwandte Teile
Yageo GroupRT0603BRD071K21L
Res Thin Film 0603 1.21K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRT0603BRD071K3L
Res Thin Film 0603 1.3K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRT0603BRD071K13L
Res Thin Film 0603 1.13K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERA3AEB1271V
Res Thin Film 0603 1.27K Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Panasonic ERA3AEB1211V, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 1210ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Thin Film Resistor, chip,0603,1/10W, +/-0 Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA-3AEB1211V
ERA-3A FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 1.21kOhm 0.1W 1/10W
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.1W, 1210½, 0.1%, 0603, RoHS
Panasonic SCT
ERA Series 0603 1.21 kOhm 0.1 W ±0.1 % ±25 ppm/°C SMT Metal Film Chip Resistor
RES SMD 1.21KOHM 0.1% 1/10W 0603
Panasonic ERA3AEB1211V - High Precision Chip Resistors
RESISTOR, 1K21, 0603, 0.1%, 0.1W; Resistance:1.21kohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:100mW; Voltage Rating:75V; Temperature Coefficient:± 25ppm/°C; Resistor Element Material:Thin Film; Resistor Case Style:0603; Resistor Mounting:SMD; SVHC:No SVHC (20-Jun-2011); External Depth:0.8mm; External Length / Height:0.45mm; External Width:1.6mm; No. of Pins:2; Operating Temperature Range:-55°C to +155°C; Series:ERA