Panasonic ERA-3AED4642V
0603 Thin Film Chip Resistor / 0603 SMD Resistor, 0.5%, 25PPM, 46, 400 Ohm
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panasonic ERA-3AED4642V herunter.
IHS
Datasheet7 SeitenVor 5 Jahren
Lieferkette
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-03-24
Verwandte Teile
PanasonicERA3AED473V
0603 THIN FILM CHIP RESISTOR / 0603 SMD RESISTOR, 0.5%, 25PPM, 47,000 OHM
PanasonicERA-3AED513V
100mW Thin Film Resistor 75V ±0.5% ±25ppm/℃ 51kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603DRD0749K9L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 49900ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERA-3AED4872V
0603 THIN FILM CHIP RESISTOR / 0603 SMD RESISTOR, 0.5%, 25PPM, 48,700 OHM
Yageo GroupRT0603DRE0743KL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 43000ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Yageo GroupRT0603DRE0747KL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 47000ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Beschreibungen
Beschreibungen von Panasonic ERA-3AED4642V, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 46400ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
0603 Thin Film Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA3AED4642V
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.1W, 46400½, 0.5%, 0603, RoHS