Panasonic ECW-F2W564JA
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.56uF, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panasonic ECW-F2W564JA herunter.
Panasonic
Datasheet4 SeitenVor 10 Jahren
RS (Formerly Allied Electronics)
3-Monats-Trend:
-6.41%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
SnapEDA
Fußabdruck
Verwandte Teile
PanasonicECW-FD2W564J4
PanasonicECW-FD2W564JB
Cap Film 0.56uF 450V PP 5% (17.5 X 6.2 X 14.4mm) Radial 7.5mm 110C Bulk
PanasonicECW-FD2W564J
Yageo GroupR75LN35604000K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.56uF, Through Hole Mount
X2 Class AEC-Q200 Metallized Polypropylene Film Capacitor, 560nF, 310VAC, 630VDC, 10%
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.56uF, Through Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Panasonic ECW-F2W564JA, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Capacitor;ECWF(A),Met Polyprop Film Cap,Radial,450VDC,0.56uF,5%,Bulk ST
Radial FILM CAPACITOR ECW-F(A) 450V 0.56muF ±5% 0.713Lx0.276W 18.10mmx7.00mm
Cap Film 0.56uF 450VDC PP 5% 18.1 X 7 X 11.5mm Radial 15mm Bulk
Panasonic ECWF2W564JA - Film Capacitors (Electronic Equipment Use)
Film Chip Capacitor, 250V, 3.3µF, -40 to +105 ¡C, RoHS
Panasonic SCT
CAPACITOR FILM PP, 0.56UF, 5%, 450V, RADIAL; Capacitance:0.56µF; Capacitance Tolerance:± 5%; Capacitor Dielectric Type:Polypropylene (PP); Voltage Rating:450V; Life Time @ Temperature:(Not Applicable); Lead Spacing:15mm; Series:ECWF ;RoHS Compliant: Yes