Panasonic 80SXV56MX
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 80V, 20% +Tol, 20% -Tol, 56uF, Surface Mount,...
Production
Herstellerseite
Preis und Lagerbestand
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2025-08-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Panasonic 80SXV56MX, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 80V, 20% +Tol, 20% -Tol, 56uF, Surface Mount, 3333
CAP ALUM POLY 56UF 20% 80V SMD
56UF 80V ESR=35