Panasonic 80SXV100M
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 80V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Surface Mount,...
Production
Herstellerseite
Preis und Lagerbestand
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2025-08-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Panasonic 80SXV100M, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 80V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Surface Mount, 4141
CAP ALUM POLY 100UF 20% 80V SMD
100UF 80V ESR=28