Orion OA172SAPL-11-1TBIP55
AC Fan Axial Ball Bearing 115V 103V to 126V 228CFM 58dB 172 X 150 X 38mm High Speed
Production
HerstellerseiteDatenblatt
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Orion OA172SAPL-11-1TBIP55 herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 9 Jahren
Future Electronics
Orion
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-4.08%
Introduction Date2023-01-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
172 mm x 150 mm x 55 mm Tube Axial Fan 230 VAC Ball Bearing 230CFM 53dBA 12" Wires
172 mm x 150 mm x 55 mm Tube Axial Fan 115 VAC Ball Bearing 230CFM 53dBA 12" Wires