onsemi NCV87722D5S33R4G
LDO Regulator Pos 3.3V 0.35A Automotive 6-Pin(5+Tab) D2PAK T/R
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für onsemi NCV87722D5S33R4G herunter.
IHS
Datasheet18 SeitenVor 6 Jahren
Farnell
onsemi
Augswan
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Component Search Engine
SymbolFußabdruck
Herunterladen
Ultra Librarian
SymbolFußabdruck
Herunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 2 days ago)
Verwandte Teile
NCV4276B Series 3.3 V 400 mA Fixed Surface Mount Voltage Regulator - TO-263-5
400 mA LDO Linear Voltage Regulator with Enable 1.8 V, 4%
400 mA LDO Linear Voltage Regulator with Enable 5.0 V, 4%
Texas InstrumentsLM9071SX
Low-Dropout System Voltage egulator with Delayed est 5-DDPAK/TO-263 -40 to 125
Beschreibungen
Beschreibungen von onsemi NCV87722D5S33R4G, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
LDO Regulator, 350 mA, Low Iq 3.3V, 8/16ms timing option
IC REG LINEAR 3.3V 350MA D2PAK-5 / Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 350mA D2PAK-5
3.3V/350Ma Ldo/Reel Rohs Compliant: Yes |Onsemi NCV87722D5S33R4G
Fixed Positive LDO Regulator, 3.3V, 0.875V Dropout, PSSO5
350MA 3.3V LDO REG. ENABLE RESET D2PAK-6
NCV87722 Tape & Reel (TR) Surface Mount Over Current Over Temperature Reverse Polarity voltage regulator linear 4.5V 4.572mm 350mA -40C~150C