onsemi NCP803SN232T1G
Voltage Supervisor, 3-Pin, Microprocessor, Very Low Supply Current, Reset Monitor 2.32 V
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für onsemi NCP803SN232T1G herunter.
IHS
Datasheet10 SeitenVor 9 Jahren
Augswan
onsemi
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
SnapEDA
Fußabdruck
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusLIFETIME (Last Updated: 2 years ago)
Verwandte Teile
Voltage Supervisor, Very Low Supply Current, 3-Pin Microprocessor, Reset Monitor 2.32 V, 40 ms minimum delay
Voltage Supervisor, Very Low Supply Current, 3-Pin Microprocessor, Reset Monitor 2.93 V, 140 ms minimum delay
Voltage Supervisor, Very Low Supply Current, 3-Pin Microprocessor, Reset Monitor 2.63 V, 140 ms minimum delay
Texas InstrumentsLM809M3-2.93/NOPB
Pwr Sply Func, Voltage Supervisor, SOT-23,VS 1.2 to 5.5V, IS 15uA, PD 320mW, VOH 4.4V
Texas InstrumentsMCP809M3-2.93/NOPB
Processor Supervisor 2.93V 1 Active Low/Push-Pull 3-Pin SOT-23 T/R
Texas InstrumentsLM809M3X-2.63/NOPB
Beschreibungen
Beschreibungen von onsemi NCP803SN232T1G, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Processor Supervisor 2.32V 1 Active Low/Open Drain 3-Pin SOT-23 T/R
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +2.32V, PDSO3
SUPERVISOR CKT, 0.8UA, 5.5V, SOT-23-3; Threshold Voltage: 2.32V; No. of Supervisors / Monitors: 1Monitors; Supply Voltage Min: 1.2V; Supply Voltage Max: 5.5V; Reset Type: Active-Low, Open-Drain; Digital IC Case: SOT-23; No. of