onsemi NB3N3002DTR2G
Clock Generator, Crystal to 25 MHz, 100 MHz, 125 MHz, 200 MHz, 3.3 V, with Differential HCSL Outputs
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für onsemi NB3N3002DTR2G herunter.
IHS
Datasheet8 SeitenVor 9 Jahren
Newark
onsemi
Future Electronics
iiiC
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-8.87%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Ultra Librarian
SymbolFußabdruck
Herunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Alternative Teile
Dieser Teil
Alternative Teile
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Case/Package
TSSOP
TSSOP
Number of Pins
16
PLL
Yes
Yes
Input
Crystal
Crystal
Max Frequency
200 MHz
200 MHz
Number of Outputs
Min Supply Voltage
3.135 V
3.135 V
Max Supply Voltage
3.465 V
3.465 V
Lieferkette
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2007-06-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Verwandte Teile
InfineonCY22150KFCT
DUAL Obsolete GULL WING Surface Mount Clock Generator, Fanout Distribution IC 2002 0C~70C 5mm 200MHz
InfineonCY22150KFC
DUAL Obsolete GULL WING Surface Mount Clock Generator, Fanout Distribution IC 2002 0C~70C 5mm 450mW
InfineonCY22050FZXC
Programmable PLL Clock Generator Single 16-Pin TSSOP
NB3N508S Series 3.3 V 216 MHz PureEdge VCXO Clock Generator - TSSOP-16
Clock Generator, PureEdge™ VCXO, 3.3 V, 216 MHz, with M-LVDS Output
Analog DevicesMAX9485EUP+
Clock Generators & Support Products Programmable Audio Clock Generator
Beschreibungen
Beschreibungen von onsemi NB3N3002DTR2G, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Clock Generator 25MHz-IN 200MHz-OUT 16-Pin TSSOP T/R
Clock Crystal Clock Generator 16-TSSOP (0.173 4.40mm Width) NB3N3002 clock generator circuit 3.3V 200MHz 95mA 5mm
3.3V, Crystal-to-HCSL Clock Generator
Clock Generator, 200MHz, CMOS, PDSO16
PLL CLK GENERATOR, 200MHZ, -40 TO 85DEGC;