onsemi MC100LVEP16MNR4G
Differential Driver / Receiver
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für onsemi MC100LVEP16MNR4G herunter.
IHS
Datasheet13 SeitenVor 5 Jahren
Master Electronics
onsemi
Farnell
JRH Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.58%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Ultra Librarian
SymbolFußabdruck
Herunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2000-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Verwandte Teile
Line Receiver, 1 Func, 1 Rcvr, ECL, PDSO8
IC RCVR/DRVR 5V DIFF ECL 8-DFN / Differential Receiver/Driver IC 8-DFN (2x2)
Differential Driver / Receiver with High Gain
Diodes Inc.74AUP1G09FZ4-7
AND e4 74AUP Cut Tape (CT) logic gate circuit 12.7ns @ 3.3V 30pF 0.4mm - 4mA 1.6V-2V
Diodes Inc.74AUP1G08FW4-7
74AUP Series 3.6 V SMT Single 2 Input Positive AND Gate - DFN-1010-6
Diodes Inc.74AUP1G09FW4-7
Logic IC, AND Gate, Single, 2 Inputs, 6 Pins, X2-DFN1010 - Tape and Reel (Alt 74
Beschreibungen
Beschreibungen von onsemi MC100LVEP16MNR4G, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Differential Driver / Receiver
Single Transmitter/Receiver 8-Pin DFN EP T/R
DFN-8(2x2) Special Logic ICs ROHS
2.375V 3.8V DFN , 2mm*2mm*950¦Ìm
IC RECEIVER/DRVR DIFF ECL 8-DFN
Differential Driver/Receiver; Device Type:Differential Receiver/Driver; Output Level:Ecl; Signaling Rate:-; Supply Voltage Min:2.375V; Supply Voltage Max:3.8V; Ic Case/Package:Dfn; No. Of Pins:8Pins; Product Range:- Rohs Compliant: Yes |Onsemi MC100LVEP16MNR4G