Omron XW5T-P1.5-1.2-1
Multi Conductor Feed-through Din Rail Ter. + 3 Push-in Plus Con. For Mounting on Ts 35, X-s...
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Omron XW5T-P1.5-1.2-1 herunter.
IHS
Datasheet12 SeitenVor 10 Jahren
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2016-06-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Omron XW5T-P1.5-1.2-1, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
DIN Rail Terminal Blocks TermBlk PushIn 1.5mm, 1:2 1tier
Omron DIN , XW5T, , , , 15 (UL) A, 17.5 (IEC) A
XW5T-P1.5-1.2-1, OMRON INDUSTRIAL PRODUCTS
HOLD DOWN CLIP (SHIP IN PAIRS)
Terminal Block, Din Rail, 3Pos, 14Awg; No. Of Positions:3Ways; Wire Size Awg Min:28Awg; Wire Size Awg Max:14Awg; Conductor Area Csa:1.5Mm2; Wire Connection Method:Push In; Rated Current:17.5A; Rated Voltage:500V; No. Of Levels:1; Rohs Compliant: Yes |Omron XW5T-P1.5-1.2-1