Omron G7L-2A-TUB-CB-AC24
Power/Signal Relay, DPST, Momentary, 2500mW (Coil), AC Input, AC Output, Panel Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Omron G7L-2A-TUB-CB-AC24 herunter.
Electro Sonic
Datasheet18 SeitenVor 23 Jahren
Datasheet12 SeitenVor 13 Jahren
Omron
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+2.95%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2000-01-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
E-Bracket, Enclosed Power Relay, Square, 30 A, 6 Pins, Screw
Electromechanical Relay 24VDC 303Ohm 25A DPST-NO (68.5x34.5x49)mm Bracket General Purpose Relay
TE Connectivity1-1393212-6
Power Relay 22VDC 40A DPST-NO( (68.58mm 34.54mm 37.97mm)) Flange
TE Connectivity1423008-9
Power Relay 24VDC 30A DPST-NO(68.58x34.54x37.97)mm Flange
TE ConnectivityT92P7D22-22
Power Relay DPST 600VAC 22VDC Quick Connect Panel Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Omron G7L-2A-TUB-CB-AC24, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Electromechanical Relay 24VAC 303Ohm 25A DPST-NO (68.5x33.5x47)mm Bracket General Purpose Relay
POWER RELAY, 2 POLE, DPST-NO, QC TERM, UPPER BRACKET, 24VAC
Relay, Dpst-No, 277Vac, 25A; Contact Configuration:Dpst-No; Coil Voltage:24Vac; Contact Current:25A; Product Range:G7L Series; Relay Mounting:Panel Mount; Coil Type:Non Latching; Contact Voltage Vac:277V; Contact Voltage Vdc:- Rohs Compliant: Yes |Omron Electronic Components G7L-2A-TUB-CB-AC24