Omron G3VM-201DR(TR05)
Mosfet Relay, Spst-no, DIP 4PIN, Lowon Resistance, 200V, 0.7A, DIP Surface Mount, T/r
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Omron G3VM-201DR(TR05) herunter.
IHS
Datasheet9 SeitenVor 6 Jahren
Electro Sonic
TME
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-24.76%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Omron G3VM-201DR(TR05), die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Solid State Relay 25mA 1.8V DC-IN 0.7A 160V AC/DC-OUT 4-Pin DIP SMD T/R
MOSFET RELAY, SPST-NO, 0.7A, 200V; Available until stocks are exhausted
Mosfet Relay, Spst-No, 0.7A, 200V; Contact Form:Spst-No (1 Form A); Load Type:Ac/Dc; Load Voltage Max:200V; Load Current:700Ma; Mosfet Relay Package Style:Dip-4; Relay Mounting:Surface Mount; Relay Terminals:Gull Wing Rohs Compliant: Yes |Omron Electronic Components G3VM-201DR(TR05)