Omron G3VM-101DR1(TR05)
Mosfet Relay, Spst-no, DIP 4-PIN, Lowon Resistance, 100V, 2A, Pcb Surface Mount, T/r
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Omron G3VM-101DR1(TR05) herunter.
IHS
Datasheet9 SeitenVor 6 Jahren
Master Electronics
TME
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-7.49%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
EE Concierge
Introduction Date2019-10-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Omron G3VM-101DR1(TR05), die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Solid State Relay 25mA 1.8V DC-IN 2A 80V AC/DC-OUT 4-Pin DIP SMD T/R
MOSFET RELAY, SPST-NO, 2A, 100V, SMD; Available until stocks are exhausted
AC DC RoHS Compliant Active SPST-NO (1Form A) Solid State Relay 1.64VDC 2A 200mOhms
Mosfet Relay, Spst-No, 2A, 100V; Contact Form:Spst-No (1 Form A); Load Type:Ac/Dc; Load Voltage Max:100V; Load Current:2A; Mosfet Relay Package Style:Dip-4; Relay Mounting:Surface Mount; Relay Terminals:Gull Wing Rohs Compliant: Yes |Omron Electronic Components G3VM-101DR1(TR05)