Omron G3NE210TUSDC12
Relay, 12 VDC, Solid State, 10 A @ 100 to 240 VAC, Panel Mount, -30 C, 80 C
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Omron G3NE210TUSDC12 herunter.
Omron
Datasheet6 SeitenVor 23 Jahren
JRH Electronics
Farnell
X-ON
Newark
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-52.28%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
RELAY; SSR; GEN PURP; CUR-RTG 5A; CTRL-V 12DC; VOL-RTG 100-240AC; PCB MNT; SOLDER; 5 PIN
Relay; 24 VDC; Solid State; 10 A @ 100 to 240 VAC; Panel Mount; -30 ° C;
Relay Solid State 7mA 5-24 Volt DC Input 10 Amp 264 Volt AC Output 4-Pin
Schneider ElectricW6210ASX-1
Relay; 40 to 280 VAC; Solid State; 10 A; SPST-NO; 83 A; 4000 V (RMS); -40 ° C
SensataLS240D12R
Relay SSR 15mA 10V DC-IN 12A 280V AC-OUT 4-Pin(4+Tab) SIP
SensataLSE240D12
Relay;SIP SSR;20-28VDC Ctrl;12A;24-280VAC Oper.;Zero Vltg Turn-On;PCB Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Omron G3NE210TUSDC12, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Solid State Relay 10A SPST-NO 14.4V DC Control Voltage
Relay SSR 14.4V DC-IN 10A 264V AC-OUT 4-Pin
Ssr, Pcb Mount, 264Vac, 14.4Vdc, 10A; Contact Configuration:Spst-No; Load Current:10A; Operating Voltage Max:264Vac; Relay Mounting:Panel Mount; Relay Terminals:Quick Connect; Switching Mode:Zero Crossing; Operating Voltage Min:75Vacrohs Compliant: Yes |Omron Industrial Automation G3NE-210T-US DC12