Omron G3NA-240B-AC100-120
Solid State Relays - Industrial Mount 100-120VA/240VAC 40A
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Omron G3NA-240B-AC100-120 herunter.
Omron
Datasheet18 SeitenVor 23 Jahren
Electro Sonic
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
Lieferkette
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date1998-05-26
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-03-31
LTD Date2020-06-30
Verwandte Teile
Relay Solid State; 30V DC Control; SPST-NO; 240V AC 45A Load
Solid State Relay, 1 Phase, Screw Clamp, DIN Rail & Screw, Phototriac
Sensata /CrydomD2440
Solid state relay, 280 VAC, zero voltage switching, 3-32 VDC, 40 A, PCB mounting, D2440
SensataA2440
Relay Solid State 4mA 280 (RMS) Volt AC Input 40 (RMS)A 280 (RMS) Volt AC Output 4-Pin
Schneider ElectricW6240ASX-1
Relay; 40 to 280 VAC; Solid State; 40 A; SPST-NO; 625 A (Non-Repetitive); AC