Omron A165L-JGM-24D-2
Pushbutton Switch DPDT On-On (momentary) 24VAC 5A/125Vac 3A/250V 3A/30Vdc Green
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Omron A165L-JGM-24D-2 herunter.
IHS
Datasheet28 SeitenVor 20 Jahren
Electro Sonic
TME
Arrow.cn
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+1.82%
Lieferkette
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.31
Introduction Date2009-03-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-12-31
LTD Date2024-06-30
Verwandte Teile
Pushbutton Switch, DPDT, Momentary, 3A, 30VDC, Solder Terminal, Panel Mount
Switch, Pushbutton, DPDT, (On) Off, 5A 125VAC, 24V LED, Square guard, Green
PUSHBUTTON SWITCH, SPDT, ON-ON, 125V AC/24V DC, SOLDER, IP65, LA SERIES
Pushbutton Switch, DPDT, Momentary, 6A, 24VDC, Solder Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, DPDT, Latched, 2A, 250VDC, Solder Terminal, Panel Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Omron A165L-JGM-24D-2, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Switch, Pushbutton, DPDT, (On) Off, 5A 125VAC, 24V LED, Rectangular guard, Green
Switch Push Button N.O./N.C. DPDT Rectangular Button 5A 250VAC 30VDC Momentary Contact Panel Mount Solder
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM RECT 24V GR IP65 LED Illum
Pushbutton complete, dia. 16 mm, lighted LED 24 VDC, rectangular, green, momentary operation, IP65, DPDT contact block, solder terminal
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V
Il Pb Rec Grn 24Vdc Led Dpdt |Omron Industrial Automation A165L-JGM-24D-2