Ohmite MOX300001006JE
Axial FIXED RESISTOR Mini-Mox 0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm 0.5W 1/2W 100MOhm 100ppm/C
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Ohmite MOX300001006JE herunter.
Sager Electronics
Datasheet1 SeiteVor 15 Jahren
Datasheet1 SeiteVor 15 Jahren
Datasheet1 SeiteVor 17 Jahren
element14 APAC
Master Electronics
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
Verwandte Teile
Mini-Mox FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% 100ppm/C 100MOhm 0.25W 1/4W
Mini-Mox FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±2% 100ppm/C 100MOhm 0.25W 1/4W
Mini-Mox FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% 100ppm/C 100MOhm 0.25W 1/4W
Fixed Resistor, Metal Oxide, 0.5W, 100000000ohm, 750V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 100000000ohm, 6500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 100000000ohm, 3750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Ohmite MOX300001006JE, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
RESISTOR, METAL OXIDE, RES 100 MEGOHMS, PWR-RTG 0.5 W, TOL 5%,AXIAL, PRECISION
Res Thick Film 100M Ohm 5% 0.5W ±100ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole
Thick Film Resistor; Resistance:100Mohm;; Thick Film Resistor; Resistance:100Mohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:500mW; Voltage Rating:1000V; Temperature Coefficient:± 100ppm/°C; Resistor Element Material:Thick Film; MSL:MSL 1 - Unlimited