NorComp 172-050-202R001
Conn D-Subminiature F 50 POS 1.385mm Solder Cup ST Panel Mount 50 Terminal 1 Port
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für NorComp 172-050-202R001 herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 4 Jahren
Farnell
Factory Futures
DigiKey
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2019-03-21
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Conn D-Subminiature F 50 POS 2.77mm Solder Cup ST Panel Mount 50 Terminal 1 Port
Amphenol Communications SolutionsL77SDD50SC309
D Sub Connector, Standard, Receptacle, SD Series, 50 Contacts, DD, Solder Cup
D Subminiature Connector, 50 Contact(s), Female, Solder Terminal, #4-40
Conn D-Subminiature F 50 POS 2.77mm Solder Cup ST Cable Mount 50 Terminal 1 Port
Amphenol Communications SolutionsG17S5000110EU
D Subminiature Connector, 50 Contact(s), Female, Solder Terminal, Receptacle, ROHS COMPLIANT
Beschreibungen
Beschreibungen von NorComp 172-050-202R001, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
D Subminiature Connector, 50 Contact(s), Female, Solder Terminal
CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
D Sub Connector, Receptacle, 50Pos; D Sub Connector Type:Standard; Gender:Receptacle; Product Range:172 M Series; No. Of Contacts:50Contacts; D Sub Shell Size:Dd; Contact Termination Type:Solder; Connector Mounting:Through Hole Mountrohs Compliant: Yes |Norcomp 172-050-202R001