KYOCERA AVX UWZ1H220MCL1GS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWZ 50V 22muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für KYOCERA AVX UWZ1H220MCL1GS herunter.
IHS
Datasheet3 SeitenVor 3 Jahren
Newark
Nichicon SCT
Future Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-19.73%
Verwandte Teile
ALUMINUM ELECTROLYTIC Capacitor 22UF 50V; 50V 20%, SMD; AE Case:Radial Can - Capacitance:22µF;
United Chemi-ConEMVE630ADA220MF80G
Cap Aluminum Lytic 22uF 63V 20%( 6.3 X 7.7mm) SMD 58mA 1000h 105C Automotive T/R
PanasonicEEE-1HA220WP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 50V 22muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEE-1VA220WR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 35V 22muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
PanasonicEEE-1HA220WAP
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 22UF 35 V, WT SERIES 1000H 6.3 (DIA.) X 5.4MM
Beschreibungen
Beschreibungen von KYOCERA AVX UWZ1H220MCL1GS, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
22uF 50V 51mA@120Hz 卤20% SMD,D8xL6.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
WZ Series 22 uF 50 V 105°C Ø8 x 6.2 mm SMT Chip Aluminum Electrolytic Cap
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Surface Mount, 3333
Capacitor Alum Elect, 22Uf, 50V, 20%, Smd, Full Reel; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:22Μf; Voltage(Dc):50V; Esr:-; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 85°C; Polarity:Polar; Product Range:Uwz Series; Msl:- Rohs Compliant: Yes |Nichicon UWZ1H220MCL1GS