Nichicon UUL1E221MNL1GS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount, 4141
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Nichicon UUL1E221MNL1GS herunter.
IHS
3-Monats-Trend:
-7.61%
Lieferkette
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2005-01-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Wurth Elektronik865230457007
WCAP-AS5H Aluminum Electrolytic Capacitors
PanasonicEEEFK1E221GP
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 220UF, 25V, 20%, SMD, FULL REEL
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCD 25V 220muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR TLV 25V 220muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Wurth Elektronik865060453007
WCAP-ASLL Aluminum Electrolytic Capacitors
PanasonicEEEHB1E221P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HB 25V 220muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Beschreibungen
Beschreibungen von Nichicon UUL1E221MNL1GS, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Cap Aluminum Lytic 220uF 25V 20% (10 X 10mm) SMD 216mA 5000h 105C Automotive T/R
Long Life Assurance(105degC 5000h) Chip Type, 220 μ F, 25 V, -40°C to 105°C, RoHS
Nichicon SCT
220¦ÌF 25V ¡À20% 5000h@ 105¡ãC 216mA@ 120Hz,324mA@ 10kHz 10.3mm*10.3mm*10.5mm