Nichicon UPW1H681MHD6TN
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 50V 680muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Nichicon UPW1H681MHD6TN herunter.
Datasheet5 SeitenVor 11 Jahren
Datasheet5 SeitenVor 16 Jahren
TME
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+1.24%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
SnapEDA
Fußabdruck
Introduction Date2001-09-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
NichiconUPM1H681MHD6
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPM 50V 680muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
PanasonicEEU-FC1V681B
Panasonic EEUFC1V681B - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
PanasonicEEU-FC1J681SB
Cap Aluminum Lytic 680uF 63V 20% (18 X 20mm) Radial 7.5mm 2290mA 5000h 105°C Ammo Pack
NichiconUPM1J681MHD6
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPM 63V 680muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
PanasonicEEUFC1V681
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 560uF
Beschreibungen
Beschreibungen von Nichicon UPW1H681MHD6TN, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 680UF, 50V, 20%, RADIAL, FULL REEL
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF, Through Hole Mount
Aluminum Electrolytic Capacitors; 680uF; 50V; -55+105 deg.C; 20%
UPW Series 50 V 680 uf 105C 16x20mm LS=7.50 8k hrs Aluminum Electrolytic
Aluminum Electrolytic Capacitor, 680Uf, 50V, 20%, Radial, Full Reel; Rango De Producto:Serie Pw; Capacidad:680Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:50V; Diámetro:16Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial |Nichicon UPW1H681MHD6TN