NIC Components NRGB2R2M100V5X11F
Cap Aluminum Lytic 2.2uF 100V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 113.1 Ohm 0.05A 10000h 105C Bulk
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für NIC Components NRGB2R2M100V5X11F herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 8 Jahren
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Country of OriginJapan, Mainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2005-11-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Verwandte Teile
NIC ComponentsNNR2R2M50V5X11F
Cap Aluminum Lytic 2.2uF 50V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 98.01 Ohm 20mA 2000h 85C Bulk
NIC ComponentsNNR2R2M50V5X11TBF1F
Capacitor Aluminum 2.2uF 50VDC 20% 5 X 11mm RDL 2.5mm 98.01 Ohm 20mA 2000 hr Ammo Pack
PanasonicECA-1HM2R2
Cap Aluminum 2.2uF 50V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 20mA 2000h 85C Bulk
PanasonicECA2AM2R2
Cap Aluminum 2.2uF 100V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 30mA 2000h 85°C Bulk
PanasonicECE-A1HKA2R2
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR KA 50V 2.2muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
NichiconUMA1H2R2MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UMA 50V 2.2muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
Beschreibungen
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 100V, 20% +Tol, 20% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount