NIC Components NIN-FB102KTR30F
Inductor RF Chip Molded Wirewound 1000uH 10% 252KHz 20Q-Factor 0.03A 40Ohm DCR 1812 T/R
NRND
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für NIC Components NIN-FB102KTR30F herunter.
IHS
Datasheet7 SeitenVor 3 Jahren
Future Electronics
Lieferkette
Country of OriginJapan, Mainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-03-24
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von NIC Components NIN-FB102KTR30F, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Ind Chip Molded Wirewound 1mH 10% 252KHz 20Q-Factor 30mA 1812 Embossed Plastic T/R
General Purpose Inductor, 1000uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 1812
NIN-FB Series 1812 1000 uH ±10 % 30 mA 40 Ohm SMT Molded Wirewound Inductor