NIC Components NCB-H0603R300TR300F
Ferrite Beads High Current Chip 30Ohm 25% 100MHz 3A 0.035Ohm DCR 0603 T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für NIC Components NCB-H0603R300TR300F herunter.
3-Monats-Trend:
-12.51%
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Beschreibungen
NCB-H Series 0603 30 Ohm 3000 mA 0.035 Ohm DCR Surface Mount Ferrite Bead
FERRITE BEAD ROHS COMPLIANT: YES
Ferrite Chip, 1 Function(s), 3A, 2 Pin(s)