NIC Components NCB-H0603R221TR200F
NCB-H Series 0603 220 Ohm 2000 mA 0.1 Ohm DCR Surface Mount Ferrite Bead
Production
Muster anfordernDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für NIC Components NCB-H0603R221TR200F herunter.
IHS
Datasheet5 SeitenVor 4 Jahren
NIC Components
Future Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Beschreibungen
Ferrite Beads High Current Chip 220Ohm 25% 100MHz 2A 0.1Ohm DCR 0603 T/R
NIC Components NCB-H0603R221TR200F Toroidal Transformer compact and efficient
Ferrite Bead Case / Package:0603 [1608 Metric]; Impedance:220ohm; DC Current Rating:2A; Product Range:NCB-H Series; DC Resistance Max:100mohm; Impedance Tolerance:± 25%; Product Length:1.6mm; Product Width:0.8mm; Product Height:0.8mmRoHS Compliant: Yes